Kim jesteśmy

Pure Nordic to miejsce, gdzie znajdziesz meble i dodatki w stylu skandynawskim, industrialnym i Boho. Kultura północy jest naszą inspiracją – jej minimalizm, prostota i użyteczność położona z niezwykłym ponadczasowym wzornictwem.

Czystość i prostota formy to nie jedyny wspólny mianownik przedmiotów, który znajdziesz na pure-nordic.pl, bliska jest nam filozofia hygge -  filozofia skandynawskiego stylu życia zgodnego z naturą.

Znajdziesz u nas dodatki do domu w stylu skandynawskim, głównie z Europy Północnej, którym bliska jest estetyka i nordycka stylistyka. Nieustannie szukamy nowych inspiracji, marek, które tworzą akcesoria i meble do domu w duchu nowoczesnego designu i tradycyjnych sposobów produkcji.

Chcemy by każdy, kto urządza swój dom, balkon czy taras, mógł to zrobić w zgodzie z naturą, przy zastosowaniu nowoczesnych mebli i oryginalnych dodatków. Ponadczasowe naturalne materiały – bambus, rattan, juta, glina, drewno, trawa morska, jedwab, len, wełna, bawełna to wspólny mianownik produktów, które znajdziesz w Pure Nordic. Unikamy masowej produkcji gdyż odbiera ona rzeczom, którymi się otaczamy... duszę.

Dbamy o to, by każdy przedmiot miał swoją niezwykłą historię, niektóre – ręcznie wykonane akcesoria z założenia posiadają niedoskonałości wpisane w rzemieślniczy sposób wytwarzania - nieregularne formy, słoje drewna, niepowtarzalna glazura. W Pure Nordic znajdziecie będące kwintesencja stylu skandynawskiego meble od House Doctor, czerpiące garściami ze stylu Boho dodatki od Madam Stoltz czy artystyczne akcesoria od Muubs.

Dziękujemy, że szukasz u nas inspiracji.

Nasze marki

Najnowsze kolekcje skandynawskich projektantów

Inspiruj się z nami.
Najpiękniejsze skandynawskie aranżacje