Wielkanocne subtelności Madam Stoltz

W okolicach Wielkanocy wszystko zaczyna kwitnąć za oknem. Tak sobie wyobrażamy czas, które jest świętem życia i nadziei. To doskonały czas, by udekorować wnętrza w radosnych kolorach wielkanocnych i przygotować pyszny obiad dla rodziny i przyjaciół.

Wyraź wiosenny nastrój

Nadchodzi dobrze znany wiosenny nastrój, który jest typowy tylko dla Wielkanocy. Trudno pomylić go z jakimkolwiek innym okresem w roku… kiełkujące zboże, wiosenne bazie, nieśmiało pojawiające się tulipany i nasze ulubione – wielkanocne dekoracje Madam Stoltz.

Na te naturalne, dekorowane własnoręcznie pisanki przyjdzie czas podczas kwietniowych świątecznych dni, które spędzamy z najbliższymi. Jednak atmosferę świątecznych spotkań warto budować już teraz.

Kolorowo i świątecznie…

Tegoroczna kolekcja jajek wielkanocnych Madam Stoltz jest wyjątkowo bogata. Jajka paper mache, wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu, są ręcznie malowane i po raz kolejny, choć w innej odsłonie, zagościły w ofercie duńskiej marki.

Podobnie jak szklane pisanki z płatkami kwiatów – również wykonane ręcznie – robią wrażenie nawet na miłośnikach rękodzieła. Zatopione płatki kwiatów lub listki w szklanych jajkach dołączyły do bogatej i zmieniającej się co roku kolekcji wielkanocnej Madam Stoltz. To sprawia, że skandynawskie dekoracje wielkanocne są jedyne w swoim rodzaju.

Poza przezroczystymi dekoracjami szczególne miejsce w kolekcji wiosna-lato zajmują kolorowe jajka wielkanocne. Żółty, liliowy, grafitowy – w błyszczących i bardziej matowych odcieniach ścierają się w różnych proporcjach, tworząc niepowtarzalne miraże. Tutaj znajdziesz wybór naszych nowych artystycznych artykułów wielkanocnych.

Dumne koguciki Madam Stoltz

Kto nie potrzebuje dumnego kogucika lub pary, wykonanych z recykligu kogucików.
Figurki kogutów z terakoty są kształtowane i zdobione rękami lokalnych rzemieślników w wioskach Zachodniego Bengalu we wschodnich Indiach.