Prosty i stylowy design House Doctor

Skandynawski klimat z duńską marką House Doctor… Każda kolekcja prezentuje nieformalne podejście do skandynawskiego designu. Estetyka marki jest zakorzeniona w skandynawskiej tradycji wzorniczej z nutami industrialnymi i odrobiną inspiracji z całego świata.

Równowaga i prostota House Doctor

House Doctor stworzona w oparciu o chęć inspirowania i pomagania ludziom w tworzeniu ich własnej, unikalnej przestrzeni, wprowadzając równowagę, prostotę i autentyczność do ich domu. Kolekcje House Doctor to starannie wyselekcjonowane i pełne niepowtarzalnych przedmiotów, które pozwolą Ci stworzyć własny, indywidualny i osobisty styl.

Produkty House Doctor są projektowane przez projektantów marki – na każdym etapie, we wszystkich aspektach o kształcie produktu decydują projektanci od lat związani z duńską marką House Doctor. Wspólnym mianownikiem każdej kolekcji jest to, że szczegóły mają znaczenie, podobnie jak wszystko w Twoim domu. Zasadniczo produkty House Doctor są czymś więcej niż pięknymi produktami – meble i dodatki do wnętrz tworzą wrażenie.

Meble i dodatki House Doctor

Subtelne, zakorzenione w skandynawskim wzornictwie kolory, staranne ponadczasowe wykonanie i naturalne materiały kolekcji House Doctor zachwycają od dekad. Ręcznie wykonane talerze, kubki czy kamionkowe doniczki budzą zachwyt nie tylko w Europie. Płaskotkane dywany, mosiężne lampy House Doctor projektowane z największym pietyzmem i równie starannie wykonane. Poza zachwycającymi drewnianymi, nowoczesnymi stołami, prostymi krzesłami wśród dodatków znajdą się te niezwykle użyteczne – dzbanki, tace, wazony, talerze.

House Doctor częścią Society of Lifestyle

Society of Lifestyle to inspirujący świat stylu życia z czterema unikalnymi i zróżnicowanymi markami: House Doctor, Nicolas Vahé, Meraki i Monograph. W Pure Nordic znajdziesz kolekcję jednej w tych marek , choć nie wykluczamy że w naszym sklepie damy Ci miejsce, w którym znajdziesz każdą z tych marek.

Pure Nordic i kolekcja House Doctor to miejsce, gdzie możesz się wrócić, gdy potrzebujesz inspiracji do budowania przestrzeni z radością. Dodatki i meble House Doctor to katalog produktów pięknych, elegancko zaprojektowanych i uwzględniających aktualne trendy. Innowacje i kreatywność są częścią tożsamości marki.