Nieszablonowe połączenia w nowej kolekcji Madam Stoltz

Madam Stoltz zaskakuje chłodniejszymi akcentami. Kolekcję Wiosna/Lato ’22 Madam Stoltz opisuje jako pełne uniwersalnej estetyki, której źródła odnajdujemy we Wszechświecie. Dodatki Madam Stoltz mają za zadanie podkreślić poczucie przynależności, odbudować poczucie wspólnoty – bez względu na to, gdzie jesteśmy. Dlatego też twórczyni marki Madam Stoltz podkreśla, że chociaż dzieli nas kultura, religia i strefy czasowe, to jesteśmy częścią wspólnoty.

Niebieski, liliowy i czerń kolorami Madam Stoltz<br> w sezonie

Kolory wszechświata są takie same, gdziekolwiek pójdziemy – niebieski, liliowy i aksamitna czerń przepełniona iskrzącym się blaskiem gwiazd. Niemniej jednak w tym sezonie Pernille podkreśla zjednoczenie pomimo kultur. Dodatki Madam Stoltz w kolekcji wiosna lato pełne są chłodniejszych akcentów niebieskiego, liliowego oraz aksamitną czernią, które wspaniale odnajdą się we wnętrzach oraz ciesząc się słońcem na zewnątrz, w nadchodzącym sezonie.

Kilka słów o Madam Stoltz

Madam Stoltz to duńska marka z dwudziestoletnią tradycją, prowadzona przez twórczynię i dyrektor kreatywną marki Pernille Stoltz. Skandynawska producentka od zawsze projektuje i wybiera produkty z kategorii oświetlenia, mebli, dodatków, tekstyliów, sztuki stołu oraz ozdób sezonowych skupiając się na polityce “fair trade” oraz ręcznym wykonaniu. Siedziba firmy – Bornholm to też jedno z najbardziej ekologicznych miejsc w Europie. Wszystko składa się na piękne projekty, stworzone z serca. Produkty Madam Stoltz są inspirowane naturą, lokalnymi tradycjami i rzemiosłem.

Ciesz się nową kolekcją Madam Stoltz– jak zawsze:
WYKONANE RĘCZNIE · WYBRANE SERCEM