20 wyjątkowych produktów
na 20-lecie House Doctor

Ubiegły rok to czas świętowania 20-lecia istnienia marki House Doctor. Od początku działalności firmy w 2002 roku duńska marka wykonała całkiem sporo produktów – mebli, dekoracji i oświetlenia i zrealizowała tysiące designerskich projektów. Każdy sezon przynosi nowe propozycje – tworzone są nowe produkty, które pod każdym względem emanują DNA House Doctor. Poprzez ich design, ekspresję, kolor i materiał. Ponieważ 20. rocznica to czas podsumowań i inspiracji – zobaczcie 20 produktów, które wyróżniła marka – one są kwintesencją House Doctor.

Dekoracyjna baza Twego wnętrza – stół

Bardzo charakterystyczny i elegancki stół Molon z pewnością jest rozpoznawalny przez fanów designu duńskiego producenta. Wśród innych wymownych dodatków twórcy marki zaliczyli wyjątkowy wazon Flow z otworami na każdą łodygę.

Cechą charakterystyczną większości dekoracji House Doctor jest synergia, która wyzwala się po połączeniu dodatku z przedmiotem przeznaczenia. Harmonia, estetyka i pragmatyzm, z którego słynie skandynawski sznyt można dostrzec w każdym produkcie House Doctor.

Witryna Keeper jest także tego doskonałym przykładem. Połączenie surowego żelaza i czystości szkła jest eleganckie. Piękna witryna, która umieszczone tutaj przedmioty są zaakcentowane i nabierają własnego charakteru.

Chyba nie ma osoby, która przechodzi obojętnie obok wazonu Flood, który sięga po żelazo w odmienny niż dotychczas sposób. W tym projekcie nadaje industrialnego charakteru, a organiczny kształt dynamiczny wygląd. Ta dwoistość to kolejna cecha charakterystyczna wielu sztandarowych produktów i dekoracji House Doctor.

Rozświetl to wszystko kontrastującym pięknem, lampą Big Fellow. Ta lampa łączy w sobie klasyczny i rzeźbiarski design w bezpretensjonalny sposób. Wykorzystaj w pełni owoc pracy projektantów i umieść lampę stołową nad konsolą lub kredensem, by nie nie tylko oświetlić przestrzeń, ale także wprowadzić do wnętrza wyrazisty element, który zdefiniuje przestrzeń.

Rustykalne dekoracje House Doctor

Wyróżniając 20 wyjątkowych produktów duńskiej marki, nie sposób nie zauważyć linii Rustic. Seria należy do najbardziej rozpoznawalnych wśród kolekcji House Doctor, ewoluując na przestrzeni dziesięciolecia. W ramach jubileuszu linia porcelany Rustic doczekała się nowej limitowanej edycji w grafitowej odsłonie, którą wielbiciele duńskiego designu pokochali.

Styl rustykalny stanowi jedną z inspiracji projektantów marki. Dlatego wielbiciele dodatków utrzymanych w tej estetyce z pewnością odnajdą tu perełki. Dwa wyjątkowe wazony, z których każdy ma swój niepowtarzalny styl – jeden rzeźbiony, drugi prosty i elegancki, ale oba piękne na swój sposób.

Blask House Doctor, czyli oświetlenie

Lampy należą do najpopularniejszych produktów skandynawskiego producenta. Odzwierciedlają atmosferę House Doctor, jednocześnie zapewniając Twojemu domowi piękne oświetlenie. Stwórz przytulny kącik z czarną lampą Volumen wiszącą nad fotelem Woodie lub, jeśli szukasz rzemieślniczych i artystycznych akcentów, sięgnij po lampę Molecular. Jej nazwa podkreśla organiczne korzenie jej projektu, a regulowane pręty sprawiają, że lampa jest wszechstronna i praktyczna.

Już wkrótce zaprezentujemy Wam nową kolekcję, która z jednej strony odzwierciedla minione 20 lat i wyznacza nowe kierunki, które czerpią z najlepszej tradycji marki.