Lampy Madam Stoltz. Garściami z boho.

Lampy Madam Stoltz niosą za sobą pewną wyjątkowość. Niepowtarzalne wzornictwo, inspiracja ponadczasowym stylem, rzemieślnicza jakość wykonania i wykonanie w stylu “no waste” – tylko naturalne materiały, czynią dodatki Madam Stoltz niepowtarzalnymi.

Rzemieślnicze lampy Madam Stoltz

Ręczne, niezwykle staranne wykonane, naturalne materiały – to cechy wyróżniające lampy wiszące Madam Stoltz. Marka chętnie sięga po rattan, len, bambus czy wiklinę. Na popularności zyskują lampy stworzone z rafii i szkła. Szukasz najlepszego słowa, które zdefiniuje lampy Madam Stoltz? Według nas to styl boho, który chętnie adoptowany jest do domów i mieszkań. Na myśl mogą przyjść podróże, nomady i artyzm, który Cię definiuje.

Lampy wykonane z naturalnych materiałów i przywodzą na myśl letnie, ciepłe dni. Niemniej jednak odnajdą się w Twoim wnętrzu niezależnie od pory roku – jesienią i zimą dostarczą ciepłego, przytulnego światła, którego tak łakniemy.

Ten eklektyczny, nieco artystyczny styl wziął swoją nazwę od podróżujących z centralno-wschodniej Europy z antycznego regionu Bohemia (obecne terytorium Czech). Były to osoby, które wiodły niekonwencjonalny styl życia – dziś powiedzielibyśmy artystyczne dusze. I takie jest właśnie wnętrze w stylu boho. Czerpie garściami ze stylu etno, wyraża osobowość właściciela.

Do jakiego pomieszczenia lampy Madam Stoltz?

Urzekła Cię lampa Madam Stoltz? Zastanawiasz się w jakim wnętrzu najlepiej powiesić lampę w stylu boho? Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, ale ten styl współgra z każdym wnętrzem. Adaptuje się ze stylem skandynawskim, vintage, stylem kolonialnym, czy eklektycznym a nawet… nowoczesnym 🙂 Ograniczeniem może być jedynie rodzaj pomieszczenia.

O ile lampy Madam Stoltz doskonale wyglądają z jadalni, pokoju dziennym czy sypialni, a nawet na tarasie, to są przestrzenie nad którymi warto się zastanowić. Zrezygnuj z tego typu lampy w miejscu, które wykorzystujesz do pracy (lub zadbaj o dodatkowe źródło światła) lub tam, gdzie wykonujesz makijaż. Lampy w stylu boho zazwyczaj oferują ciepłe światło zbudowane na grze światła i cienia. To pożądane rozwiązanie we wnętrzu, w którym szukasz ukojenia, domowego ciepła. Ażurowe klosze Madam Stoltz, zbudowane na kształcie koła zachwycają.

Kolekcja marki Madam Stoltz to nie tylko lampy wiszące, lecz także bambusowe kinkiety czy lampy stojące oraz lampy stołowe.

Lampa w stylu boho wykonana jest przeważnie z rattanu, bambusa czy wikliny. Lekka, nawet wówczas, gdy bardzo okazała – nadaje lekkości wnętrzu. Każda z takich lamp jest niepowtarzalna. Przekonaj się.