Kolekcja inspirowana ziemią – Madam Stoltz

Najnowsza kolekcja Madam Stoltz to hołd złożony cudom natury, które potrafią uczynić zimną i srogą porę roku spokojnym i przytulnym. Do potęgi surowych i nierównych materiałów, powierzchni, kształtów i naturalnych zapachów. Od szorstkich i kamienistych po miękkie i subtelne.

Proszę zaakceptuj statystyki, marketing aby wyświetlić treści wideo
Prezentacja nowej kolekcji Madam Stoltz

Ziemiste i ciepłe odcienie – nieoczywiste połączenia w jesiennych dekoracjach Madam Stoltz

Dekoracje Madam Stoltz, które znalazły się w jesienno-zimowej kolekcji duńskiej marki utrzymane są w stonowane kolorystyce. Jak mówi właścicielka marki barwione są przez ziemię, wiatr i ogień oraz deszcz, sól i słońce.

Wyrusz z Madam Stoltz w przygodę z naturą i poznaj kolekcję ciepłych i ziemistych kolorów terakoty, oliwki i przypalonej henny, które znakomicie kontrastują z jasnymi zimowymi tonami zakurzonego fioletu, kości słoniowej i spranego beżu.

Wkrocz do nowej kolekcji i zainspiruj się HOME SWEET HOME w jesienno-zimowym klimacie.

Madam Stoltz łączy skandynawski minimalizm i hinduskie rzemiosło

W kolekcjach Madam Stoltz znajdziesz inspiracje utkane z różnorodności Indii – tradycyjnego hinduskiego stylu i techniki oraz minimalistycznego skandynawskiego wzornictwa. Bliska naturze, klimatu duńskiej wyspy Bornholm, Madam Stoltz oferuje teraz wszechstronną kolekcję obejmującą meble, lampy, doniczki i lustra.

Zobacz najnowszy katalog Madam Stoltz