House Doctor z akcentami boho?

Kolekcja House Doctor jest głęboko zakorzeniona w stylu skandynawskim, jest naszym zdaniem marką która wyraża to, co w stylu skandynawskim cenimy najbardziej. Prostoty ponadczasowy design, doskonała staranność wykonania i wrażliwość na potrzeby klienta.

Subtelne akcenty boho wkomponowane w skandynawską stylistykę

Nie sposób nie zauważyć, że styl boho rozgościł się we wnętrzach. Lekkie, naturalne materiały oraz piękna stylistyka wybierane chętnie przez tych, którzy chcą wprowadzić ciepłe, przytulne akcenty do wnętrza. Duńska marka nie jest obojętna. Nie bez znaczenia są też kwestie ekologiczne – marka House Doctor wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

W sklepie Pure Nordic znajdziecie linie House Doctor inspirowane stylem boho – starannie wyplatane zestawy podkładek na stół czy bogata oferta koszów House Doctor. Te małe akcenty w postaci pudełka na chusteczki z hiacyntu wodnego czy osłonek na doniczki Roun (choć nie tylko) potrafią wprowadzić kojącą domową atmosferę. Czyż nie czułabyś się błogo w attanowym fotelu przy świetle bambusowego lampionu?

House Doctor jest boho?

Wierna skandynawskiemu, bezpretensjonalnemu designowi marka House Doctor nie przeszła obojętnie obok trendu boho. Z wyczuciem i zrozumieniem potraktowała ten styl i zaczerpnęła z boho to, za co najbardziej cenimy – naturalne materiały i swobodę, którą wnosi.

Celebrowanie codzienności z marką House Doctor jest prostsze, ukłon w stronę stylu boho unaocznił tylko fakt, że marka chętnie wsłuchuje się w głos tych, którym dodatki skandynawskie towarzyszą na co dzień.