Czas na nastrojowe wnętrza

Tekstylia doskonale nadają się do rozgrzania zmarzniętych stóp o poranku, wtulenia się w miękką tkaninę na kanapie. Misterne wzory, miękkie materiały dodają zarówno osobowości, jak i przytulności.Skandynawskie wnętrza słyną z wysokiej jakości pledów, stylowych poduszek i wełnianych dywanów, dlatego nie może ich zabraknąć w sklepie skandynawskim.

Zimno? Więcej czasu spędzonego w środku

Wraz z coraz chłodniejszą pogodą i coraz częstszymi deszczami, czas spędzany w pomieszczeniach wydłuża się. Taki urok jesieni… Dlaczego więc nie odmienić nieco wnętrza? Nadać mu przytulności drobnymi akcentami, które sprawiają, że nasz dom stanie się wygodnym miejsce, do którego tak chce się wracać po uporczywym staniu w korkach w złej pogodzie?

Dzięki pięknym kocom od House Doctor możesz stworzyć idealne przytulne miejsca, gdy na zewnątrz jest ciemno i deszczowo. Ta pora roku przywodzi niezmiennie te same myśli – wszystko, czego chcesz, to rozgościć się na własnej kanapie z gorącym napojem, świetną książką lub ulubionym programem. Stonowana, inspirowana ziemią kolekcja Madam Stoltz oferuje piękne koce i pledy tym, którzy cenią hinduską tradycję ręcznego tkania koców oraz nurt eko – wszystkie koce Madam Stoltz wykonane są częściowo z włókien pochodzących z recyklingu.

Bawełniane koce i wełniane dywany

Chłodniejsze pory roku zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi potrzeba odejścia od minimalizmu i wprowadzenia cieplejszych akcentów. Towarzyszą Ci obawy, że skandynawskie wnętrze kłóci się z przytulnością? Z pewnością rozwieje je koc Kolonia, który wykonany jest z doskonałej jakości bawełny. Utrzymany w klasycznych skandynawskich paletach – szarościach, beżach i kolorze piaskowym. Ze względu na różne stopnie grubości narzuta ma sporą dawkę charakteru i stylu, co cechuje wszystkie produkty House Doctor. Dzięki ponadczasowemu i niezobowiązującemu wzornictwu Kolonia wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Niech ozdobi Twoją sofę wraz z poduszkami, aby zapewnić Ci miękkie, zachęcające miejsce, idealne do ogrzania się, zanurzenia w lekturze i chwili relaksu. Koce Kolonia znajdziesz w sklepie skandynawskim Pure Nordic.

Rozwiń dywan. Wełniany czy z juty?

Położenie dywanu we wnętrzu, w którym nigdy nie planowałaś go wprowadzać, zmieni otoczenie w sposób znaczący. Projektanci House Doctor radzą, by nie bać się odważnych zmian w okresie jesienno-zimowym. Doskonale znana jadalnia może całkowicie zmienić klimat dzięki słynącym z delikatności, skandynawskim chodnikom i dywanom. Rześkie poranki, które wyłaniają się zza oknem zneutralizuje pyszne śniadanie i miękkość, którą poczujesz pod stopami.

Dywan Coto czy dywan Cros są ręcznie oraz niezwykle starannie wykonane, lecz także utrzymane w pięknej kolorystyce. Lecz to miękkość bawełny i wełny czynią je idealnymi na jesienno-zimowe wieczory. Dywan wełniany uzupełniony włóknami bawełny jest jednocześnie trwały i przyjemny w dotyku. Szlachetność i jeszcze większą delikatność wprowadzi połączenie wytrzymałej juty, wełny i bawełny w dywanie Ranjar. Wraz z frędzlami, które uzupełniają wygląd, otrzymujesz ponadczasowy i klasyczny design.

Poduszki dekoracyjne. Scandi z umiarem

Zasada mniej znaczy więcej, to esencja psychologi minimalizmu, która ma zastosowanie w skandynawskim wnętrzu. Aranżując przestrzeń sięgaj po dekoracyjne poduszki, które zostaną z Tobą przez lata. Nadmiar poduszek, koców z grubych sztucznych tkanin nie tworzy eleganckiego wnętrza i jest mało przyjazna dla naszego organizmu i środowiska.

Lniane poszewki na poduszki to domena letniej aranżacji, dlatego w te chłodniejsze pory roku sięgnij po grubsze sploty – z wełny lub bawełny. Staranny splot i ponadczasowy design poduszek Madam Stoltz uczyni Twoją przestrzeń przytulną. Wystarczy jedna lub dwie duże, okazałe poszewki, by osiągnąć pożądany efekt.

Nadszedł czas na nastrojowe wnętrza. Pora roku determinuje to, w jaki sposób urządzamy nasze wnętrza. Minimalizm i skandynawskie hygge wyrażają si w tekstyliach. By wcielić tę filozofi w życie zadbaj o najlepsze materiały i piękne wzornictwo W skandynawskim sklepie Pure Nordic znajdziesz kolekcje dywanów House Doctor, poduszek dekoracyjnych Madam Stoltz i doskonałej jakości skandynawskie koce. Słowem wszystko to, co pozwoli przetrwać długie chłodne wieczory w miłej, domowej atmosferze.